3 مزایای غرفه های سنباده و سنگ زنی

غرفه های شن و ماسه و سنگ زنی

3 مزایای غرفه سنباده و سنگ زنی

28 فوریه 2020

نصب غرفه سنباده و سنگ زنی در کسب و کار شما ممکن است ساده ترین و کارآمدترین راه برای حذف پوشش ها و آماده سازی اجسام برای تکمیل باشد، که هدف اصلی این نوع غرفه ها است.

چرا غرفه سنباده بخریم؟

خرید غرفه سنباده‌زنی می‌تواند مزایای بزرگی را برای فعالیت‌های تجاری شما به ارمغان بیاورد – از ارائه یک محیط کاری تمیزتر و ایمن‌تر تا داشتن تجهیزات برای یک فرآیند مهم در محل و موارد دیگر.

چه به فکر نصب یکی از آن ها باشید و چه در حال حاضر در ملک خود دارید، اینها مزایای اصلی غرفه های سنباده کاری و سنگ زنی هستند.

1. جذب گرد و غبار

وقتی لایه‌هایی از اجسام مختلف را سنباده و آسیاب می‌کنید، آن لایه به صورت گرد و غبار جدا می‌شود. بدون تهویه مناسب، آن گرد و غبار می تواند محیط کار شما را به مکانی خطرناک تبدیل کند. این نوع غرفه ها دارای سیستم های تهویه برای جذب گرد و غبار هستند.

با جمع آوری گرد و غبار به محض جدا شدن، فضای کاری ایمن تر و تمیزتر را حفظ می کنید. گرد و غباری که تمام سطوح اطراف را پوشانده نخواهید داشت و کارمندانتان خطر تنفس در هوای ناسالم را نخواهند داشت.

2. چرخش هوا

سیستم تهویه هوای گرد و غبار را جذب می کند، آن را فیلتر می کند و هوای تمیز را دوباره به بیرون باز می گرداند. هوای غبارآلود از طریق چندین فیلتر عبور می کند که می تواند حتی کوچکترین ذرات را حذف کند. هر فیلتری که هوا از آن عبور می کند، ذرات گرد و غبار بیشتری را بیرون می کشد.

هنگامی که هوا به طور کامل از فیلتر عبور کرد، 99٪ از ذرات گرد و غبار از بین خواهند رفت. داشتن ترکیبی از جذب گرد و غبار و گردش مجدد هوا در یک غرفه به این معنی است که می توانید بدون نگرانی در مورد کیفیت هوا، اجسام را برای تکمیل آماده کنید.

3. بهبود بهره وری انرژی

اکثر غرفه های سنباده و سنگ زنی سیستم های روشنایی خاص خود را دارند که می تواند با هزینه های انرژی در هزینه شما صرفه جویی کند. از آنجایی که این غرفه ها معمولاً دارای تمام ویژگی هایی هستند که برای استفاده های مختلف به آن نیاز دارید، لازم نیست نگران نصب سیستم های دیگر باشید.

اگر راه اندازی دارید که در آن روشنایی از قبل نصب نشده است، اضافه کردن نور جداگانه فقط نیاز برق شما را افزایش می دهد. هر بار که از آن نوع راه اندازی استفاده می کنید، انرژی بیشتری نسبت به زمانی که غرفه ای با تمام ویژگی های مورد نیاز دارید مصرف می کنید.

4. تسهیل تعمیر و نگهداری

با طراحی ساده و تمام ویژگی های مورد نیاز، یک غرفه سنباده و سنگ زنی مراقبت مناسب از آن را آسان تر می کند. غرفه سنباده و سنگ زنی فضای داخلی صاف تری دارد که تمیز کردن آن را بسیار آسان تر می کند.

خطوط صاف همچنین دسترسی به سایر قسمت ها را آسان می کند. اگر فن نیاز به تعمیر و نگهداری دارد یا زمان تعویض فیلترها فرا می رسد، لازم نیست چندین جزء مختلف را جدا کنید تا به قسمت مورد نیاز خود برسید.

غرفه های سنباده و سنگ زنی از سیستم های تکمیل

در Finishing Systems، ما یک غرفه سنباده و سنگ زنی را در ملک تجاری شما نصب می کنیم تا بتوانید از تمام این مزایای شگفت انگیز بهره مند شوید. با قابلیت شخصی سازی غرفه خود برای داشتن ویژگی های مورد نیاز، می توانید عملیات روزانه را بهبود بخشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *